Qytetet janë shtëpia jonë e përbashkët. Detyra për ta bërë dinjitoze jetën në bashkitë e Shqipërisë është e të gjithë shqiptarëve.

Bëj detyrën qytetare, denonco problemin me të cilin përballesh në qytetin ku jeton!
Kush flet, dëgjohet!

Në këtë platformë ju mund të bëni denoncimin tuaj me foto dhe tekst, duke specifikuar bashkinë dhe adresën. Denoncimi juaj do të shfaqet në faqe menjëherë.
Qëllimi i kësaj platforme është krijimi i një hapësire ku qytetarët të denoncojnë problemet dhe personeli i bashkisë të informohet për t’i zgjidhur ato.

Dërgoni denoncimin tuaj duke plotësuar fushat e kërkuara si më poshtë.

Ju lutem plotësoni fushat e kërkuara!
Ngarko foto

Parku i liqenit artificial fushat e sportit

Përshëndetje , zoti kryetar i bashkise se Tiranes : Ndjese qe po ju shkruaj por jam i shqetësuar per tarifen e vendosur tek fushat e basketbollit tek liqeni artificial , konkretisht tek vëllezërit Frasheri . Fushen e basketbollit e mirembajme vet . Madje personalisht...

Rruga Margarita Tutulani ne kaos

Rruga Margarita Tutulani ne kaos

Ketu tek rruga Margarita Tutulani, qe ne fakt eshte rrugice, makinat kalojne nga te dy krahet dhe po ashtu parkojne nga te dy krahet. Nuk e dija qe kjo s’ishte me nje kalim. Ku ka vend per dy kalime kjo rruge aman

Deda

Deda

Pershendetje! Ne qe po ju shkruajm jemi banoret e Pallatit Ndue Pali ju L.Beselidhja Rruga Shtraus ju kemi derguar edhe email ju dhe organeve te tjera ligjzbatuese problemi qendron se kemi bere disa her pedicion me firma nga te gjith banoret e pallatit per...

Fushat Multisportive Te Liqenit Artificial

Prej shume vitesh kto parqe kan qene pa pagese per te gjithe personat qe pelqejne sportin Tashme kto fusha konkretish ajo e Basketbollit eshte bere me pagese . E frekuentoj prej vitesh kete fushe edhe nuk me duket e arsyeshme qe Keshilli Bashkiak ta ktheje kete fushe...

Shkolla 17 Shkurti

Pershendetje! Kam nje shqetesim prane shkolles 17 Shkurti te Thesari. Problemi ka te beje me kanalet qe jan hapur ne rruge dhe nuk jan mbyllur qe prej 4 vitesh po ashtu edhe gropa ne rruge. Dorjani

Privatizim i parkimeve publike

Pershendetje si jeni? Ju shkruaj per te denoncuar gangsterrat e lagjes qe privatizojne parkimet publiket duke vendosur hekura. Kta njerez kane zene gati te gjithe hapsiren publike perpara pallateve duke vendosur hekura me brava ne vendet publike te parkimit. Problemi...

Parkim i gabuar

DB, ☂ Klajdi dua te denoncoj nje parking te gabuar me kamez nje opel ngjyr kafe ka parkuar ne viza dhe policia e len aty me targa AA 798 JX

Pronare

Pronare

Pamjet në foto jane tani live . Po ndodh në Vlore Në Vlore tek Uji I Ftofte po behet ndertim pa leje. Ne pronaret jemi në USA dhe e shohim nga camerat gjithcka . Kufitari me pronen tone në Uje te ftohte ka prishur murin e tij rrethues dhe ka zaptuar pronen tone duke...

Bileta e Autobuzit

Dua te denoncoj cmimin e biletes qe paguajne aktualisht qytetaret ne linjen Tirane Petrele i cili eshte 100 lek te reja ose 1000 lek te vjetra. Fatorinot nuk japin bileta ne kembim te pageses por marrin vetem leket. Organizoni kontroll ne kete linje dhe verifikoni sa...

Denoncoj Kioske pa leje

Denoncoj Kioske pa leje

Dua te denoncoj nje kioske pa leje ne mes te rruges, tek pallatet ne yzberisht. Adresa perballe kmy, pa shkuar te fitnes unik, ngjitur me koshet e plerave ndodhet nje kioske ngjyre gri, e cila eshte pa leje dhe ka zaptuar hapesiren publike. Ju lutem merni masat sepse...