Bidonat e lagjes

Bidonat e lagjes

Kam ardhur nga Italia kete jave dhe jam habit fare me kete qytet idiot ku s’gjen dot nje vend parkimi se i kane zene me bidona. O erjon veliaj o...
Parkimi Ne lagje

Parkimi Ne lagje

Eshte shume qesharake se si ne mes te Tiranes, ne Tirane te Re, tek kopshti Cicerimat, karta e rezidentit jane ca bidona uji qe zene vende parkimi dhe i shesin 100 leke....
Kavaja e plehrave

Kavaja e plehrave

Mirësevini në Kavajë! Kur mandatin e 3 e kërkonin për ju, i referoheshin pikërisht këtyre fotove që në këtë sezon turistik, çdo i huaj do të na kishte “zili”… Gëzuar antarësimin në...