Me frik po jetoj

Me frik po jetoj

Persh jeton ne lagjen 7 askush nuk me ka ardhur Te na shikjoj Te na intereson cka demesh ka Ber teemeti ne nuk jene specjalishta ta dijm a rezikojm jeten qe jetojm...
Fletushkat neper shkallet e pallateve

Fletushkat neper shkallet e pallateve

Cdo dite ne para deres apo ne shkalle, gjej pafund fletushka te marketeve apo dyqaneve elektronike me oferta. Secili i fut nganje shkelm dhe i heq nga dera vet dhe mblidhen si pirg. Kur do marre...
Apel per ndihme

Apel per ndihme

#Apel per #Ndihme Pas goditjeve te renda te termeteve te muajit shtator dhe nentor, nje nga pallatet e vjetra ne Tirane ka pesuar demtime serioze dhe banoret jetojne me shqetesimin e rrezikut te rrenimit te tij ne kohe. Pallati eshte ndertuar ne 60-en dhe ndodhet ne...
Poshte genjeshtrat e erion veliaj

Poshte genjeshtrat e erion veliaj

Tirana-Kryeqyteti Europian i Rinisë 2022, Pertej propagandes dhe mpirjes me fishekzjarre, pamjet e mengjesit ne nje lagje ne Unaze Pallatet e qendres Concord. 5...