Dua te denoncoj nje kioske pa leje ne mes te rruges, tek pallatet ne yzberisht. Adresa perballe kmy, pa shkuar te fitnes unik, ngjitur me koshet e plerave ndodhet nje kioske ngjyre gri, e cila eshte pa leje dhe ka zaptuar hapesiren publike. Ju lutem merni masat sepse personi qe e ka eshte shume agresiv dhe nga shqetesimet e banoreve mund te kete probleme te tjera. Merni masat perpara sesa te ndodhe ndonje gje tjeter ku te keni dhe ju pergjegjesine tuaj per mosveprim ndaj kesaj shkelje flagrante te ligjit. Vijne policet e bashkise aty dhe marin malboro pa leke, genjehen me nje pakete cigare dhe ate e lejojne te ze rrugen aty pa leje fare. Turp turp turp per ju se ai gjen dhe ben. Ky denoncim do i shkoj dhe Erion Veliaj per info. Faleminderit

B9C3AD88-4EE8-4467-81BE-1A2854286573.jpeg